Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Nautilus

Hotel Nautilus je 4* hotel nacházející se v jihočeském městě Tábor v historickém centru města, přímo na Žižkově náměstí jehož je součástí. Vzdálenost od Prahy je cca 95 Km a od Českých Budějovic 50 Km. Jde o ideální zastávku na polovině cesty z Prahy do Českého Krumlova. Historické staré město, původní opevnění včetně Bechyňské brány a Hradu Kotnova, stejně jako důmyslný labyrint podzemních středověkých tunelů stojí za návštěvu.

Hotel

Ostatní místa

Hotel Nautilus

Zizkovo namesti 20 * Tabor
e-mail: nautilus@czechhotels.com

GPS (WGS84)

Šířka 49.413865 Délka 14.657873"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Televize
Internet na pokoji

V roce 2002 zahájil britský manželský pár Angie a Neil Harbury v jihočeském městě Táboře rekonstrukci historické budovy.
Proběhla rozsáhlá přestavba, kterou dokončili až v březnu roku 2006, kdy slavnostně otevřeli Hotel Nautilus a restauraci Goldie. Vytvořili 22 jedinečných pokojů ve 4 hvězdičkovém Boutique Hotelu, který poskytuje špičkovou kvalitu služeb a kuchyni. Hotel sám o sobě je uměleckým dílem, každý z pokojů je vyzdoben jedinečným způsobem předměty vytvořenými místními výtvarníky a umělci. Doplňky jsou předurčeny původním zaměřením manželů Harbury, jejichž povoláním i láskou je geologie: v každém pokoji najdete kámen nebo fosilii.Nabízíme ubytování ve 22 pokojích zahrnujících 10 dvoulůžkových, 3 de luxe pokoje, 4 superior pokoje a jeden pokoj pro vozíčkáře. Dále máme k dispozici 3 nádherná apartmá a také náš nejlepší pokoj - presidentské apartmá.

Každý z našich pokojů je jedinečný a vyniká výrazným prvkem v podobě olejové a akrylátové kresby, kusem starožitného nábytku a fosilií, které dotvářejí ojedinělý dojem. Zamilujete si leptané nebo vitrážové dveřní skleněné výplně, ručně foukaná skleněná lampová stínidla a pestrobarevné mozaiky kolem zrcadel. Hedvábné potahy polštářků a krásné textilní materiály jsou zkombinovány tak, aby na Vás v pokoji dýchlo teplo, pohodlí a styl.

Naše exklusivní De luxe a Superior pokoje vynikají svou velikostí a mnoho z nich má neopakovatelný výhled na historické náměstí.Luxusní apartmá s vířivou vanou se těší na obchodní klientelu, rodiny s dětmi, novomanžele (nezapomeňte požádat o novomanželský Honeymoon pokoj). Naprosto běžně se v pokojích, hlavně v koupelnách, setkáte s horninami, kameny nebo fosiliemi, které mohou být až 380 milionů let staré dovezené z Maroka, nebo s “pouze” 185 milionů let starými vápencovými obklady kolem stolů nebo van z Itálie.


Pokoje v horním patře mají svoji zvláštní kouzelnou atmosféru a z mnohých se nabízí výhled na střechy táborských domů a nádherně zvlněnou krajinu jižních Čech. Tyto pokoje mají mnoho fascinujících rysů: mozaiky, leptané dveřní výplně, vitráže a dokonce malinké divadelní jeviště. Při rezervování pokoje nás prosím informujte, zda požadujete nekuřácký pokoj.

Všechny pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, barevnou TV, telefonem s přímou volbou, minibarem, vysoušečem vlasů, přípojkou na internet a trezorem.

Všechny pokoje jsou vybaveny anglickými postelemi Hypnos..“Výrobce nejpohodlnějších postelí na světě”. Hypnos je oficiálním dodavatelem britské královské rodiny. Hypnos je rodinná firma, vlastnictvím i vedením, se sídlem v srdci Buckinghamshire v Anglii, která je již po čtyři století výrobcem tradičních postelí.

Naše pokoje jsou plně vybaveny pro hosty cestující za obchodem. Připojení k internetu je bezplatné, přízemí a první patro je zároveň pokryto WiFi.

Ve stylové hotelové restauraci - Goldie se podává vynikající jídlo a široký výběr nápojů. Vysoké stropy a velká okna vytvářejí elegantní a klidnou atmosféru s nádherným výhledem na ®ižkovo náměstí. Bohatý dozlatova laděný interiér dotvářejí zdobená zrcadla, sochy a jiné umělecké předměty vytvořené místními umělci a známými českými mistry. Další důmyslně a soudobě zařízené prostory zvou k vychutnání vynikající kávy, piva či koktejlu z našeho dobře zásobeného baru.

K posezení si lze dále vybrat vinárnu, Atrium s kašnou, palmami a pestrou vegetací nebo náš exkluzivní salónek - Gallery. Ze sklepení s dobovými kamennými pilíři a klenbami vede vstup do labyrintu chodeb pod Starým městem.

Každý z našich pokojů je vyzdoben jedinečným způsobem předměty vytvořenými místními řemeslníky a umělci, kterých je v Čechách opravdu dostatek a na vysoké úrovni. Doplňky jsou předurčeny původním zaměřením manželů Harbury, jejichž povoláním i láskou je geologie: v každém pokoji najdete kámen nebo fosilii. Pradávný kámen, secesní a art deco nábytek a světla jsou citlivě kombinovány s originálními uměleckými předměty a sochami českého původu a dovezenými z Anglie. Tato směsice současného designu a zrestaurovaného nábytku poskytuje zážitky, na které nikdy nezapomenete.


Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měn
Ceny Rodinného Apartmá jsou pro 4 osoby. Všechny ostatní ( kromě jednolužkového pokoje ) jsou pro 2 osoby.
Ceny zahrnují snídani, DPH a místní poplatek.

Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
nautilus@czechhotels.com


TOPlist