Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Pension Baltazar

Penzion Baltazar se nachází v centru krásného jihomoravského města Mikulov přímo pod Zámkem Mikulov. Historie města Mikulova sahá až na počátek 12. století.

Pension

room č. 2 pro 2 os2000 KčOstatní místa

Pension Baltazar

Husova 44 * Mikulov
e-mail: baltazar@czechhotels.com

GPS (WGS84)

Šířka 48.805576 Délka 16.634645"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Minibar
Parkování
Televize
Klimatizace
Internet na pokoji

Městu vévodí zámek, který se vypíná na skále, kolem níž se rozkládá městská zástavba. Na východě se nad ním tyčí Svatý kopeček, ze severu vrch Turold, který je výběžkem Pálavy. Západní strana se otvírá do roviny, na jižní se nedaleko od města nachází nevysoký Šibeniční vrch a pod ním rybník Šibeník.

Nejstarší dochované záznamy o domu pochází z roku 1847. Tento dvoupatrový dům představuje nadprůměrné stavitelské dílo velmi pozdního klasicismu poloviny 19. století. Stavebník domu byl příslušníkem mikulovské židovské obce. Obytný objekt je zachován v původní hmotové podobě, včetně paralelní sedlové střechy kombinované s pultem dodatečného, leč rovněž klasicistního dvorního křídla. Hlavní průčelí domu se dochovalo v pozdně klasicistním osovém rozvrhu.

V interiérové výbavě domu lze považovat za hodnotné následující prvky: dlažba z přírodního kamene na podestě schodů, dubové schodiště do patra včetně železného madla kruhového průřezu, klasicistní úpravy vnitřních vstupů, prosklená veranda provedená v kombinaci hrázděného zdiva s dřevěnou konstrukcí zhotovenou na vysoké úrovni tehdejšího truhlářského řemesla.Tato veranda je uzavřena bezpečnostní stahovací roletou z vlnitého plechu. V zahradní části domu byl objeven cca 10 m dlouhý klenutý sklep vybudovaný z cihel a z mušlovského vápence. Historicky hodnotným prvkem v zahradě domu je stará židovská kamenná studna.


Pokoj č.1

Pokoj v přízemí s výhledem na malebnou ulici Husova. Vybavení: LCD TV SAT, Wi-Fi, minibar, krb, WC, koupelna se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, deštník, 2 křesla, rozkládací sedačka, lampa + lampičky.


Pokoj č.2

Pokoj v 1. patře s výhledem na Dietrichsteinský zámek a malebnou ulici Husova. Vybavení: LCD TV SAT, Wi-Fi, minibar, WC, koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, deštník, 2 křesla, lampa + lampičk


Pokoj č.3

Pokoj v 1. patře s výhledem na Dietrichsteinský zámek a malebnou ulici Husova. Vybavení: LCD TV SAT, Wi-Fi, minibar, WC, koupelna se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, deštník, 2 křesla, rozkládací sedačka, lampa + lampičky.


Pokoj č.4

Pokoj v 1.patře s výhledem na část města a krajinu jižní Moravy. Vybavení: LCD TV SAT, Wi-Fi, minibar, WC, koupelna se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, deštník, 3 křesla, lampa + lampičky.


Pokoj č.5

Pokoj ve 2. patře s výhledem na část města a krajinu jižní Moravy. Vybavení: Klimatizace, LCD TV SAT, Wi-Fi, minibar, WC, atypická koupelna s rohovou vanou a výhledem na celý pokoj, vysoušeč vlasů, deštník, 2 křesla, rozkládací sedačka, lampa + lampičky.


Apartmá č.6

Apartmá ve 2. patře s výhledem na Dietrichsteinský zámek, Svatý Kopeček a malebnou ulici Husova. Vybavení: Klimatizace, LCD TV SAT, Wi-Fi, minibar, krb, WC, atypická koupelna s velkou vanou a výhledem na celý apartmán, vysoušeč vlasů, deštník, 2 křesla, rozkládací sedačka, lampa + lampičky.Snídaně je servírována v době 8:00 - 10:00 hod: 4 druhy pečiva, džemy, med, tavený sýr, jogurty, müsli, máslo, nutella, 2 druhy ovoce, sladké pečivo, kuřecí párky, tvrdý sýr, 2 druhy salámu, míchaná vajíčka, pomerančový a jablečný džus, mléko, smetana, instantní káva nebo turecká, espresso za příplatek, min. 6 druhů čaje a noviny.


Pokoje a Ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měn


Příplatky :
Přistýlka (č.1,3-6):	500,-
Rekreační příplatek:	35,-/osoba/noc
Příplatek za snídani:	180,-/osoba
Příplatek za použití krbu:	200,-

Ceny zahrnují Wi-Fi internetové připojení, parkování v objektu a DPH, ale nezahrnují snídani.

Pobyt s domácími mazlíčky není povolen.


Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
baltazar@czechhotels.com


TOPlist