Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Zámeček Klokočov

Proměňte svou dovolenou v nerušenou romantickou idylu – na Zámečku Klokočov v panenské přírodě Železných hor. Dobově zařízené apartmány s moderním zázemím vás okouzlí zámeckou atmosférou 19.století.

Hotel

Ostatní místa

Zámeček Klokočov

Klokocovska Lhotka 61 * Chotebor
e-mail: klokocov@czechhotels.com

GPS (WGS84)

Šířka 49.806705 Délka 15.668226"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka

Luxusní zámecký penzion na severu Vysočiny je jedinečný svou atmosférou, historickým nábytkem a kouzelným parkem. Kompletně rekonstruovaná soukromá rezidence dostala v roce 2007 svou původní podobu z 19. století.Apartmá 202


Apartmá 202 se nachází v prvním patře, má ložnici s dvoulůžkem a obývací pokoj kombinovaný s koupelnou - samostatná vana v pokoji, sprchový kout a toaleta.


Luxusní ložnice s postelemi v dobovém stylu a ostatní historický interiér z vás učiní zámecké pány - o svatební noci, při firemní oslavě či před důležitým obchodním setkáním. Apartmánové ubytování vám kromě komfortní ložnice nabízí i pohodlné rozkládací dvoulůžko v obývacím pokoji. Všechny pokoje mají prostornou koupelnu s vanou (či sprchovým koutem) a toaletou.Apartmá 203


Apartmá 203 se taktéž nachází v prvním patře, má ložnici s dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.
Apartmá v Přízemí


Apartmá s klenutými stropy, má ložnici s dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.


Ve velkorysém podkroví najdou azyl dva páry (v oddělených ložnicích) a další čtyři osoby na dvou rozkládacích dvoulůžkách. Krásná okolní Vysočina dotváří kouzelný pocit z místa, kudy kráčely zámecké dějiny předminulého století. Romantická krajina okolo Klokočova je balzámem na duši. Panenská příroda, plná průzračných říček, krásných rybníků a majestátních lesů, učiní z vaší dovolené těžko zapomenutelný ráj. Železné hory jsou od roku 1991 chráněnou krajinnou oblastí. Vydejte se po stopách 7 evropsky významných lokalit Natura 2000 (s vzácnými druhy rostlin a živočichů). V létě vás zláká nedaleká Sečská přehrada, zima okouzlí běžkařskými stopami či sjezdovkou v Trhové Kamenici. Na toulkách čarokrásnou přírodou vás povede řada vlastivědných stezek, turistických a cyklistických tras. V Železných horách, jedné z nejčistších oblastí v ČR, můžete zkusit obejmout celkem 16 památných stromů - nejstarší z nich je tisíciletá lípa v Klokočově. Zámeček Klokočov - to je romantické ubytování v centru čisté přírody Železných hor.


Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měn                


Možnosti přistýlek :
Suite 2x Extra bed , Attic Apartment 4x Extra bed

Ceny zahrnují snídani a DPH.
K ceně se připočítává pobytová taxa (v současné době 14 Kč/osoba).

Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
klokocov@czechhotels.com


TOPlist