Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Galant Lednice

Hotel Galant Lednice**** se nachází v Lednici na Moravě, jež patří k nejnavštěvovanějším místům v České republice. Tuto prioritu získala díky zámku a přilehlému zámeckému parku. Je situována v srdci Lednickovaltického areálu.

Hotel

Dvoulůžkový2300 KčOstatní místa

Hotel Galant Lednice

21. dubna 657 * Lednice na Morave
e-mail: lednice@czechhotels.com

GPS (WGS84)

Šířka 48.802991 Délka 16.801507"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Televize
Invalidé
Internet na pokoji

It is situated in the heart of the Lednice-Valtice Cultural Landscape Complex which was declared a listed country reservation area in 1992 and entered in the UNESCO world and cultural heritage list in 1996. The blind arm of the River Dyje flows directly beneath the hotel rooms while the deep and scented alluvial forest rustles. This forest and the nearby extensive chateau park attracts visitors for walks and relaxation.

The landscape of the Lednice-Valtice grounds took centuries to transform. The first to live here was the Liechtenstein family, whose property Lednice became from the mid 13th century. More than one hundred years later the family also acquired Valtice so that both estates became the core of an extensive family property. The entire area between Lednice and Valtice can be called a romantic landscape - since the start of the 19th century it was landscaped into the biggest landscape park in the whole of continental Europe.

The landscaping took place according to the designs of Bernhardt Petrino (1767-1853) that included the chateau park rebuilt in the English landscape park style and its model was also used for the surroundings of the Lednice fishponds. J. Hardtmuth also contributed to the enrichment of the landscape by his romantic buildings between 1798-1802 when a 62-metre high Minaret (in the Moorish style) appeared as did John's Castle resembling a medieval ruin. The romantic mood around the fishponds is created by Apollo's Temple with Klieber's sculptures, also providing a view and the Fish Lodge. The other buildings are the Hunting Lodge in the Empire style (1806), Novz dvur and Randez-vous (Diana's Temple), built in the shape of a victory arch, standing on the highest point of the Bori les (Bori Forest) at 195 a.s.l. The panorama is completed by the Three Graces Temple with a sculptural set by M. Fischer and the entire complex ends in the Border Lodge erected in its time on the border with Austria. The most remote building is the Colonnade in Valtice providing a view of the surrounding countryside.Nabízíme komfortní ubytování v 45 vkusně vybavených dvoulůžkových pokojích a 3 dvoupokojových apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny moderně řešenou koupelnou s vanou (30) nebo sprchovým koutem (16) a vysoušečem vlasů, TV SAT, minibarem, internetovým připojením v ceně pokoje, telefonem s přímou volbou, rozhlasovým přijímačem, hodinami a požárními hlásiči. Dva pokoje jsou speciálně vybaveny pro osoby s tělesným postižením a 21 pokojů má balkony s výhledem do lužního lesa. Nabízíme kuřácké a nekuřácké pokoje. Přistýlka pro dítě je možná.Restaurant v zámeckém stylu nabízí menu zahrnující jak klasická jídla české kuchyně tak mezinárodní kuchyni. Nepoužíváme takzvané convenience, což jsou veškeré pomocné sušené preparáty, obsahující spoustu takzvaných éček a ostatních protispékavých látek a barviv. Veškeré pokrmy, včetně polévek se u nás připravují výhradně z prvotních surovin (například polévka z masa a zeleniny, omáčky z cibulových, či jiných základů a poctivých vývarů). V naší kuchyni používáme pouze čerstvé suroviny z nejbližšího okolí, domácí slaninu, párky, v sezóně i zeleninu, ovoce a bio hovězí. Součástí restaurantu je stylový moravský salonek s otevřeným grilem. Můžete se též posadit v příjemné letní zahrádce vedle restaurantu, blízko dětského koutku a tenisových kurtů.

Součástí hotelového komplexu je vinný sklep pro 80 osob. Pořádáme ochutnávky lokálních vín, doprovázené cimbálovou hudbou.

Nabízíme též dva kongresové sály pro 80-100 a 150-200 osob a tři menší salonky pro 8-20 osob.
Sportovní vyžití v hotelu: tenisové kurty s umělým povrchem, hřiště na volejbal, nohejbal, kroket, stolní tenis, elektronické šipky, horská kola.Nabízíme též: recepce k dispozici 24 hod., knihovna, dětský koutek, baby sitting, směnárna, hotelový trezor, obchod s dárkovým zbožím, internet - WiFi v celém hotelu, kopírování, praní a čištění prádla, okružní jízdy, parkování v ceně pokoje (monitorováno kamerovým systémem), zajišťování hromadných vstupenek na kulturní akce, prohlídky zámku,atd. Domácí zvířata vítána.Pokoje a Ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měn


Ceny zahrnují buffetovou snídani, parkování a DPH.
Místní poplatky 19 Kč za osobu nejsou zahrnuty.
Pes: Zdarma

Formulář pro objednávku či poptávku:Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
lednice@czechhotels.com


TOPlist