Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Zámecký hotel Loučeň

Zámecký hotel Loučeň se nachází ve středních Čechách uprostřed Svatojiřského lesa, pouze hodinu cesty z Prahy. Nabízíme komfortní ubytování ve 40 pokojích ve dvou budovách hotelu Maxmilian, 3 stylové apartmány přímo na hradě a v oblíbeném Domečku knížete Alexandra, který se nachází v parku před hradem.

Hotel

Ostatní místa

Zámecký hotel Loučeň

Loucen 1 * Loucen
e-mail: loucen@czechhotels.com

GPS (WGS84)

Šířka 50.286967 Délka 15.024008"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Televize

Zámecký hotel Loučeň se nachází ve středních Čechách uprostřed Svatojiřského lesa, pouze hodinu cesty z Prahy. Historie zámku sahá až do středověku, první zmínky jsou z roku 1223. Po třicetileté válce bylo vlastnictví v rukou Waldštejnů. Od roku 1809 zámek vlastnila šlechtická rodina Thurn-Taxis až do roku 1945, když byl zámek poprvé konfiskován Československým státem. V roce 2000 zámek koupila společnost Loučeň a.s., která započala rozsáhlou rekonstrukci celého komplexu včetně zámku, velkého zámeckého parku a budovy hotelu Maxmilián. V červenci 2007 byl otevřen znovu pro veřejnost.

Část zámeckého komplexu je dobře zachovalý park o 16 hektarech, jeden z nejlépe udržených parků v České republice s originálními prvky: fontány, jezírka, sochy, altánky, a hlavně vzácnými keři a stromy stárými stovky let. Tento zámek se také může pyšnit prvním českým a jediným evropským unikátním komplexem deseti labyrintů a bludišt. Pro zámek Loučeň byli navrženy Adrianem Fischerem, světově proslulým tvůrcem labyrintů, který jich postavil více než 500 po celé zeměkouli.

Nabízíme komfortní ubytování ve 40 pokojích ve dvou budovách hotelu Maxmilian, 3 stylové apartmány přímo na hradě a v oblíbeném Domečku knížete Alexandra, který se nachází v parku před hradem. Hotel Maxmilian nabzí Superior dvojlůžkové pokoje a apartmány v historické budově a standartní moderní dvojlůžkové pokoje v nové budově, která byla otevřena roku 2007.Zámecká apartmá
Domeček knížete Alexandra
Dvě budovy Hotelu Maxmilian
Pokoje v historické budově Hotelu Maxmilian

Pokoje v nové budově Hotelu Maxmilian

Zámecký park a labyrinty
Restauranty
Bazén a konferenční sálPokoje & Ceny

Ceny za pokoj/noc, v €. Převodník měn


Ceny zahrnují parking, buffetovou snídani, vstup do zámeckého parku s labyrinty,
vstup do bazénu a sauny a všechny poplatky.
Děti do 3 let ... zdarma.
Děti 4-12 let ... 50% sleva.
Domácí zvíře ... 150 Kč /den.Balíček Romantika zámecké noci : 2 noci s bohatou snídaní na pokoji Zahrnuje welcome drink, ovocnou mísu, romantickou večeři pří svíčkách s lahví výborného moravského vína, prohlídku dobových interiérů zámku Loučeň ve společnosti knížecího komorníka, toulky zámeckým parkem s 10ti labyrinty, volný vstup do bazénu a sauny, balíček přírodní kosmetiky, malou pozornost jako vzpomínku na zámek Loučeň a zapůjčení kol k projížďce po nejbližším okolí, které tvoří malebné partie Svatojiřského lesa.

  • CENY (za 2 osoby, 2 noci, pracovní dny/víkend):
  • Hotel Maxmilian - 4.800,-/5.100,- CZK
  • Zámecká apartmá - 6.650,-/7.850,- Kč
  • Domeček knížete Alexandra - 8.650,-/9.850,- Kč

Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
loucen@czechhotels.com


TOPlist