Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Zámeček La Veneria

Romantický Zámeček LA VENERIA - 500 let staré sídlo Vrchního lovčího (Grand Veneur) liechtensteinských knížat se nachází v zámeckém parku státního zámku Valtice, součásti UNESCO Lednicko-valtického areálu na Jižní Moravě. V objektu z roku 1658, nově rekonstruovaném v roce 2007, je nabízeno exkluzivní čtyřhvězdičkové ubytování zámeckého stylu za přijatelné ceny.

Hotel

Dvoulůžkový blue2250 KčOstatní místa

Zámeček La Veneria

K Venerii 82 * Valtice
e-mail: veneria@czechhotels.com

GPS (WGS84)

Šířka 48.738356 Délka 16.752155"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Parkování
Televize

Zámeček je sídlem aristokratického nadnárodního řádu Rytířú vína a odehrávají se zde pravidelné meetingy Rotary Clubu.

Valtice mají strategické místo ve středu Moravské vinařské oblasti, která produkuje nejlepší česká vína. Přímo v rozsáhlých sklepeních Valtického zámku (pouze pár minut pěšky zámeckým parkem ze zámečku La Veneria) se nachází Salon vín Národního vinařského centra nabízející jak volné, tak řízené degustace vybraných českých vín. Za 349 Kč můžete individuálně ochutnat kterékoliv ze 100 druhů uskladněných vín, ketré byly vybrány každý rok v nejvyšší české soutěží vín - Salonu vín - z nejlepších nominovaných vín z nižších soutěží. Od každého vína je otevřena jedna láhev. O každém z vín jsou k dispozici podrobné informace jak na prezentačním boxu každého vína, tak v katalogu zahrnutém v ceně programu.

Během degustace je návštěvníkům k dispozici sommelier, který podává na požádání informace o víně a o jednotlivých vinařstvích. Doba trvání programu je 90 minut.
Degustační expozice je otevřena Út-Čt 9:30-17, Pá+So 10:30-18 a Ne 10:30-17 (otevřeno po celý rok kromě února, kdy probíhá příprava expozice nového ročníku).Modrý pokojKvětinový pokoj


Nabízíme komfortní ubytování v hlavní budově ve čtyřech pokojích: "Modrý pokoj", "Květinový pokoj", "Oranžový pokoj", "Svatební pokoj" a páté je "Lovecké apartmá" v zahradním domku s jídelnou s krbovými kamny. Celková kapacita je 14 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo výřivou vanou a toaletou, TV SAT, internetovým připojením a originálním zámeckým nábytkem.


Oranžový pokojSvatební pokojLovecký pokoj
Bohatá kontinentální snídaně je zahrnuta do ceny ubytování a je servírována přímo do Vašeho pokoje (každé ráno najdete vozíček se snídaní přede dveřmi svého pokoje) nebo na zahradní terase. Ze zahrady je přímý vstup do zámeckého parku. Před budovou je vlastní parking střežený kamerovým sytémem.

V přízemí je velký sál, menší salonek a vinný sklep. Můžeme uspořádat středověkou rytířskou hostinu, večeře, rauty nebo program (hudební vystoupení, tanec, šermíři, kejklíři atd.), nebo také ochutnávku vín. Nebo si můžete uspořádat svou vlastní party ve vinném sklepě zdarma. Můžete také navštívit blízké rakouské termální lázně Laa a. d. Thaya (30 km).


Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měn


Ceny zahrnují parking střežený kamerovým systémem a všechny poplatky,ale nezahrnují snídani.
Snídaně: 190 Kč.
Děti do 4 let zdarma.

Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Formulář pro objednávku či poptávku:Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
veneria@czechhotels.com


TOPlist