Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Zámecký hotel Zbiroh

Zámek Zbiroh se nachází v malebné krajině křivoklátských lesů, pouhých 20 min. od Prahy. Pro svoji výbornou dostupnost z Prahy i z Plzně je ideálním místem pro výlety, firemní a společenské akce, pracovní meetingy, konference nebo pohádkové svatby. Jedná se o první šlechtický hrad v Čechách, zmiňován v církevních kronikách již od konce 12. století. Hrad byl v průběhu staletí přestavěn do současné podoby novorenesančního zámku.

Hotel

Other

Zámecký hotel Zbiroh

Zbiroh c.p. 1 * 338 08 Zbiroh
e-mail: zbiroh@czechhotels.com

GPS (WGS84)

Šířka 49.858548" Délka 13.761473"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Výtah
Fitko
Sauna
Bazén
Parkování
Televize
Klimatizace
Invalidé
Internet na pokoji

Chateau hotel Zbiroh je jediným hotelem, kde můžete strávit noc v komnatách, ve kterých pobývali takoví velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo osobnosti Alfons Mucha a Ema Destinová…

Naše komnaty navozují atmosféru jako samotný zámek, který je opředen historií napříč staletími. K dispozici máte výběr z 53 pokojů, každý je originál, prostorem, plochou i orientací výhledů z oken. Můžete se rozhodnout, zda si vyberete pokojík o 20 m2 nebo apartmán královských rozměrů 110m2.
Najdete zde skvělé místo pro prestižní firemní akce a konference, svatby i běžný odpočinek. Nabízíme Vám nezapomenutelné ubytování:

 • 21 pokojů typu Standard
 • 9 pokojů typu Standard +
 • 8 pokojů typu Deluxe
 • 2 pokoje typu Deluxe +
 • 10 luxusních apartmánů

Pokoje StandardPokoje Deluxe


Apartmá Kolowrat


Apartmá Karel IV


Apartmá Rudolf II


Restaurant


Pohár dobrého vínka a žejdlík pivního moku, něco k snědku k tomu. Keramické nádobí, personál dobově oděný, interiér středověkem laděný, Vás určitě ohromí. Pečený pašík z naší pece, olizovati se každý z Vás bude přece. Na oběd i večer, můžete si dát maso z meče, na lávovém kameni bifteček, objednat jako dáreček. Na závěr něco sladké poezie, k tomu káva ze zrn z daleké Arábie.

Zámecké Wellness centrum


Zámecké wellness centrum je k dispozici pouze pro hotelové hosty; je to soukromý prostor, který není přístupný veřejnosti. Ústředním bodem je bazén s protiproudem, který pokrývá téměř celou rozlohu historického sálu z 12. století, časů Přemysla Otakara II. Je zde také hydromasážní vana pro 3-4 osob, zatímco v přilehlých místnostech je možné si dopřát masáž nebo využít naši finskou suchou saunu, případně infračervenou saunu. Vedle sauny je multifunkční vana - sprcha - parní lázeň. Poskytuje jednotlivé programy přednastavených procedur nebo osvěžující chladnou vanu nebo sprchový kout po odchodu z horké místnosti. Přirozenou součástí wellness centra je malé fitness centrum, kromě "Kardiozóny" je zde i klasický fitness víceúčelový cvičební stroj.

Muchův Sál & Zámecký Catering


Dovolte našemu profesionálnímu týmu, aby Vám pomohl s přípravou celé Vaší akce. Budete-li potřebovat speciální prostření, výzdobu, osvětlení nebo program, budeme Vám schopni pomoci navodit zvláštní vzpomínky. Žádný požadavek není pro Chateau Catering příliš velký. To je také důvod, proč věnujeme osobní pozornost detailům, jako je například téma výzdoby a podle přání sestavené menu jídel a vín. Firemní prezentace, konference a semináře, svatební hostiny a organizace svateb, recepce, cocktaily, gala večeře, dobové hostiny… to vše Vám připravíme kdekoliv si budete přát.

Naši kuchaři jsou vyškoleni v posledních trendech v oboru a dokáží připravit, s uplatněním globálních přísad a příchutí, podle přání sestavené menu a předkládat je pozoruhodným způsobem. Budete-li připravovat svou akci s námi, předvedeme Vám opravdový gastronomický styl Evropy! Námi nabízená menu jsou současná a vytříbená, využívají nejčerstvější produkty z celého světa.

Zámecká expozice


Zámek Zbiroh je otevřen celoročně! V rámci zámeckého okruhu Vám nabízíme poutavý příběh historie hradu a zámku Zbiroh, tajuplné minulosti rytířů templářského řádu a okolností téměř dvacetiletého zdejšího pobytu Alfonse Muchy, včetně návštěvy jeho tehdejšího ateliéru, v kterém mimo jiné vznikla kompletní Slovanská epopej.
Na prvním zámeckém nádvoří je kašna, terasa s výhledem do okolí a pergolou. V létě se podávají na terase jídla a nápoje z restaurace. Na starém hradním nádvoří je gotická věž a nejhlubší studna v Evropě. Obě nádvoří jsou k dispozici pro programy, grilování, welcome drinky a jiné činnosti.

Zámek Zbiroh obklopený 60 hektarovým anglickým parkem disponuje velkým množstvím salonků a sálů, gotickou hradní kaplí a zámeckými vinnými sklepy.


Ceny ubytování

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měn       Price include breakfast, parking, and recreational fee. 

				

Formulář pro objednávku či poptávku:Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
zbiroh@czechhotels.com


TOPlist