Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Vltava Frymburk

Hotel Vltava je ****hotel (otevřen v r. 2000), nacházející se v kompletně zrekonstruovaném domě na náměstí historického centra města Frymburk, který leží na poloostrově Lipenského jezera a pro svoji polohu je nazýván Benátkami Šumavy.

Hotel

Ostatní místa

Hotel Vltava Frymburk

Frymburk 45 * Frymburk
e-mail: vltava@czechhotels.com

GPS (WGS84)

Šířka 48.660818 Délka 14.165483"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Výtah
Sauna
Bazén
Parkování
Televize
Invalidé

Nabízí celoroční provoz a veškerý dostupný komfort hotelovým vybavením i službami včetně bazénu, sauny a tenisového kurtu.
Blízko hotelu je pláž i přístaviště, nabízející jak projížďky po Lipně tak pravidelný převoz na druhou stranu Lipna do neporušené oblasti CHKO Šumava, která byla dříve pohraniční oblastí a nabízí řadu možností krásných výletů jak pěších tak cyklistických. K tomuto účelu také hotel provozuje vlastní půjčovnu horských kol. Frymburk je vzdálen 20 km od Českého Krumlova, 40 km od Českých Budějovic, na rakouské hranice je to 30 km a na německé 20 km.


Hotel má k dispozici 25 kompletně vybavených 1-5 lůžkových pokojů. Všechny pokoje mají samostatné sociální zařízení (koupelna se sprchou a WC), telefon s přímou volbou, minibar a TV se satelitním příjmem. Celkem lze pohodlně ubytovat 80 hostů. Jedno pětilůžkové apartmá s kuchyňským koutem. V hotelu je výtah. Upozorňujeme též na bezbariérový přístup (včetně výtahu) do všech objektů hotelu a na pokoj nadstandartně vybavený a upravený pro vozíčkáře.


K příjemnému pobytu v našem hotelu jistě přispěje krytý bazén s východem na zahradní terasu, sauna a sluneční terasa v 1. patře hotelu, která je s obsluhou z restaurace a slouží k příjemnému opalování. Bazén je k dispozici po celý den a jeho použití je zdarma.


Útulná restaurace s oddělenými stoly, až do 80 míst. Klasická česká i mezinárodní kuchyně. V letních měsících je v provozu zahradní restaurace s výhledem na jezero. Salónek pro 20-30 osob místy pro večírky, firemní prezentace apod. s technickým vybavením (projektor, televize, video).


Zadní trakt hotelu se zahradní restaurací, parkovištěm a veškerým sportovním zařízením je situován směrem k vodě a jeho východ je vzdálen od břehu jezera pouhých 50 metrů. Hotelové parkoviště je uzavřené a pojme přibližně 20 osob. aut.


Milovníkům sportů nabízíme tenisový kurt s umělým povrchem, půjčovnu horských kol, surfů a loděk. Možnost rybaření, prodej jedno i vícedenních rybářských lístků, možno zajistit vyjížďky na koních. Fax, přístup k Internetu. Tlumočnické, překladatelské a průvodcovské služby.
Frymburk je malebné rekreační městečko jež již zdálky snadno rozeznatelné podle špičaté věže pozdně gotického kostela Sv.Bartoloměje z roku 1277. Město je známo již od konce 13. stol. kdy zde vznikla na význačném mostu přes řeku na obchodní stezce z Horních Rakous do Českého Krumlova trhová ves.V zimních měsících je možno využívat 2 lyžařské sjezdovky s vlekem přímo ve Frymburku anebo navštěvovat lyžařské centrum Kramolín, vzdálené 5 km od Frymburka (5 sjezdovek v délce 3600 m, 3 lyžařské vleky, celodenní permanentka dospělý cca 200,- Kč, sněžná děla, noční lyžování). Dále 25 km upravovaných běžeckých tratí, běžecká stopa začíná u hotelu, bruslení na jezeře.

  • Nejbližší hraniční přechody:
  • Weigetschlag/Studánky
  • Wullowitz/Dolní Dvořiště
  • Guglwald/Přední Výtoň
  • Philippsreuth/StrážnýPokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měn


Ceny zahrnují bufetovou snídani a použití hotelového bazénu. 
(Cena nezahrnuje rekreační poplatek 15,-Kč/osobu/den) 
Děti do 3 let zdarma (bez nároku na lůžko), 
děti 4 - 11 let 50% sleva. 
Příplatek za psa ... 100,-Kč 
Hlídané parkoviště ... 90,-Kč /den. 
Sauna .... 150,-Kč /hod. 
Tenisový kurt s umělým povrchem ... 200,-Kč /hod.


Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu
    

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
vltava@czechhotels.com


TOPlist