Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Zlatá Hvězda Treboň

Renesanční hotel Zlatá hvězda se nachází v centru na náměstí historického města Třeboň, přibližně 140 km od Prahy a 140 km od Vídně.

Hotel

Dvoulůžkový square view 1590 KčOstatní místa

Hotel Zlatá Hvězda Treboň

Masarykovo namesti 107 * Trebon
e-mail: zlata.hvezda@czechhotels.com

GPS (WGS84)

Šířka 49.003647 Délka 14.770771"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Minibar
Parkování
Televize
Internet v hotelu
Internet na pokoji

Toto lázeňské jihočeské městečko Vás zve k prožití několika nezapomenutelných, ze stereotypu běžného života vytržených, dní.

Každý pokoj je dispozičně unikátní (tzn. že v hotelu nenajdete dva identické pokoje). Všechny pokoje jsou nekuřácké, kouřit mohou hosté na hotelových chodbách v kuřáckých koutcích. K ubytování hostů slouží celkem 48 komfortních pokojů o celkové ubytovací kapacitě 115 lůžek v následujícím složení: 4 pokoje jednolůžkové,28 pokojů dvoulůžkových, 9 pokojů dvoulůžkových s možností jedné přistýlky, 3 pokoje dvoulůžkové typu De Luxe, 4 pokoje dvoulůžkové typu Suite s možností dvou přistýlek.Každý pokoj je vybaven- vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, Wi-Fi připojením na internet (zdarma), televizorem, trezorem a minibarem. Dvoulůžkové pokoje typu De Luxe jsou prostornější, mají nadstandardní vybavení a každý má ve srovnání s ostatními dvoulůžkovými pokoji něco navíc.
V hotelu Zlatá hvězda se nachází 4 apartmá, která se sestávají ze dvou pokojů - ložnice s manželskou postelí a druhý pokoj (průchozí) s možností dalších dvou lůžek či přistýlek. Jedno z apartmá disponuje prostornou ložnicí s manželskou postelí a dvěma dalšími lůžky s možností přistýlky v druhém pokoji.

 • Hotel Zlatá hvězda Vám ke zpříjemnění Vašeho pobytu nabízí následující doplňkové služby:
 • směnárenská činnost
 • sekretářské služby(kopírování,odesílání faxů, PC s internetem a WI-FI v celém hotelu zdarma)
 • praní a žehlení
 • půjčovna kol, rybářských prutů a vybavení
 • úschovna kol a větších zavazadel
 • 8 parkovacích míst za hotelem
 • další parkovací místa na hlídaném parkovišti cca 200m od hotelu
 • 2 bowlingové dráhy v hotelovém bowling baru
 • relaxační procedury a programy v hotelovém wellness centru
 • zajištění některých služeb v třeboňských lázních
 • zajištění pobytu v solné jeskyni
 • pro skupiny cateringové služby v prostorách Zámku Třeboň, či hotelu

RESTAURANT FORMANKA - pohostinské služby s širokou nabídkou jihočeské i mezinárodní kuchyně, rybích či zvěřinových specialit zajišťuje hotelová restaurace Formanka. Restaurace se nachází v přízemí hotelu, prostory restaurace jsou zařízené v novodobém selském stylu a disponují 88 místy k sezení. V letních měsících je hostům navíc k dispozici posezení na zahrádce před hotelem, buď v podloubí hotelu nebo přímo uprostřed náměstí.

LOBBY BAR A LETNÍ ZAHRÁDKA - uprostřed náměstí či v podloubí s nádherným výhledem na třeboňské náměstí jsou perfektními místy pro koktejly, aperitivy i večerní posezení.

U KRCINA - s kapacitou 60 osob je k dispozici pro slavnostní příležitosti, svatby, promoce, firemní oslavy. Sál o ploše 65 m2 sousedí se sálem Hejtman. V předsálí se nachází bar a několik stolků, které slouží k podáváaní coffee breaků.

Hotel Zlatá hvězda disponuje dvěma víceúčelovými konferenčními sály s kapacitou až 160 osob pro uspořádání různých firemních ale i soukromých akcí. Ve spolupráci s místním zámkem a pivovarem, kde jsou k dispozici prostory o kapacitě 150, resp. 250 osob, pro Vás rádi zorganizujeme jakoukoliv větší i menší společenskou akci.

Budou-li pro Vás naše prostory malé nebo budete-li chtít při vícerodenním pobytu změnu můžeme pro Vás zajistit grilování na nedaleké Pergole u sv. Víta v případě hezkého počasí nebo v případě potřeby zajistíme i gala večer v prostorách místního Třeboňského zámku (Schwarzenberský sál). A pro konference nad 150 účastníků zajistíme prostory v místním kulturním a kongresovém centru Roháč nacházejícím se pouhých 200m od hotelu Zlatá hvězda. Dále pro Vás zajistíme veškeré doplňkové služby jako např. catering, technické vybavení, hudbu, módní přehlídku, aj.

Moderní hotelové wellness centrum nabízí svým hostům k zpestření svého pobytu v Třeboni následující služby.


Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měnCeny zahrnují buffetovou snídani, DPH a další taxy.
Děti do 3 let zdarma, děti do 10 let platí 50% z ceny přistýlky.
Pro malé děti poskytujeme dětské postýlky zdarma.
Pes ... 10 EUR.
Porterage(in/out) ... 4 EUR
Parking ... 6 EUR

Formulář pro objednávku či poptávku:Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
zlata.hvezda@czechhotels.com


TOPlist