Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Hotel Opat

Hotel Opat se nachází v jednom z nejstarších domů v Kutné Hoře. První zmínka o domu č. 138 v Husově ulici pochází z roku 1471.

Hotel

Ostatní místa

Hotel Opat

Husova 138 * Kutna Hora
e-mail: opat@czechhotels.com

GPS (WGS84)

Šířka 49.948892 Délka 15.26285"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Restaurace
Parkování
Televize
Invalidé
Internet na pokoji

Po rozsáhlé rekonstrukci zde funguje nový čtyřhvězdičkový hotel Opat. Hotel Opat se nachází v centru města Kutná Hora a v blízkosti všech významných památek, je pouze 50 metrů od Kamenné kašny z roku 1495, 500m od chrámu Sv. Barbory a 400 m od centrálního náměstí a bývalé mincovny Vlašský dvůr ze 13. století.

Hotel Opat nabízí 16 pokojů a apartmánů s celkem 54 lůžky.
Všechny pokoje jsou stylově vybaveny, s jedinečnými historicky cennými artefakty. Tři Deluxe pokoje v prvním patře mají originální ručně malované stropy.

V‘echny pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou, TV se satelitním příjmem a vysokorychlostní internet. Jeden dvoulůžkový pokoj je bezbariérový.

Dvě podkrovní apartmá se 2 pokoji jsou vhodná pro 2-3 osoby.Nejen stylové hotelové pokoje, ale i restaurace Mincovna Vás svojí atmosférou vrátí alespoň na chvíli do doby největší slávy "stříbrného města", doby krále Václava a pražského groše nebo pana Mikuláše Dačického, snad nejznámějšího kutnohorského rodáka. Můžete vyzkoušet výtečnou kuchyni a dobré jídlo zapít pivem Opat z klášterního pivovaru Broumov. Vybrat si můžete medové, pepřové nebo bitter..

Kamenná kašna z roku 1495, postavená pravděpodobně Matyášem Rejskem se nachází na malém náměstí pod hotelem.

Chrám Sv. Barbory (který je pouze 500 m od Hotelu) je jedna z nejdůležitějších památek v Kutné Hoře.

Hotelová recepce je Vám k dispozici 24 hodin, prodej suvenýrů, sekretářské služby, informace o městě a okolí, pokojový roomservice. Stylová restaurace Mincovna pro 50 hostů, venkovní terasa, salonek pro 12 - 16 osob, unikátní sklepní klubový prostor. Parking ve vnitrobloku. Možnost konání firemních akcí, prezentací, svateb a dalších oslav, teambuildingové aktivity. Zajistí Vám program, stravování dle dohody.Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měnCeny zahrnují snídani a všechny poplatky.
Děti do 10 let zdarma.
Přistýlka - není možná na pokojích standard.Formulář pro objednávku či poptávku:1
Tyto pole jsou povinné
Počet nocí a datum příjezdu

2
Počet a typ požadovaných pokojů
Požadované pokoje

 

3
Tyto pole jsou povinné
Údaje o Vaší osobě


číslo mobilního telefonu
pokud je to možné
Platební a stornovací podmínky

Běžně neúčtujeme žádnou zálohu, předplatbu ani rezervační poplatek, můžete platit přímo v hotelu kreditní kartou či v hotovosti. Nezrušíte-li však objednávku do dvou dní do příjezdu a nepřijedete-li, bude Vám účtována cena za první noc. V případě skupinové rezervace budou podmínky dohodnuty individuálně.


nreCAPTCHASelf hostedPožadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
opat@czechhotels.com


TOPlist