Web provozuje
Interacta Travel
+420 608 057 057 +420 233 920 118

Zámecký hotel Trnová

Toužíte-li prožít skutečně nezapomenutelný romantický víkend na zámku, Zámek Trnová je tím ideálním místem. Můžete jen tak odpočívat na terase či v zámecké zahradě, relaxovat v bazénu nebo při masáži a užívat si soukromí a klidu, které tento rodinný zámeček nabízí.

Hotel

Dvoulůžkový1950 KčOstatní místa

Zámecký hotel Trnová

Trnova 1, Trnova u Jiloviste * Mnisek pod Brdy
e-mail: trnova@czechhotels.com

GPS (WGS84)

Šířka 49.915071 Délka 14.358452"
Podrobné cenyObjednávka/poptávka
Výtah
Fitko
Sauna
Bazén
Televize
Klimatizace
Internet na pokoji

K pohodě přispěje i možnost objednat si výborná vína ze zámeckého sklepa. Zámek a jeho okolí nabízí možnost vyžití pro celou rodinu. Na zámku mají hosté k dispozici venkovní terasy, zahradu a dětský koutek. K odpočinku a relaxaci slouží sauna, vyhřívaný vnitřní bazén, fitness a profesionální kulečník. V těsném sousedství je bowling, nedaleko je 9-ti jamkové golfové hřiště v Líšnici. Chystáte-li se do Prahy za památkami, u nás budete mít soukromí a cesta trvá pouhých 20 minut. Při ubytování rodiny na celý týden poskytujeme slevu ve výši 50%.Nabízíme ubytování v sedmi luxusních dvoulůžkových zámeckých pokojích a ve dvou apartmá. V pokojích je k dispozici klimatizace, Wi-Fi internetové připojení, TVSAT, fén, župan, na chodbách je k dispozici zdarma minerální voda. V každém pokoji či apartmánu je koupelna s vanou, bidetem a toaletou. Šest dvoulůžkových pokojů se nachází v prvním patře (je zde výtah). Ubytování na zámku je vhodné především pro páry, novomanžele, rodiny s dětmi, obchodní cesty v Praze (20 min do centra) a jiné příležitosti. Ubytovat se můžete i pouze na jednu noc.
Rodinné apartmá v přízemí má dva pokoje celkem s 5ti lůžky, první ložnice / obývací pokoj je vybaven kuchyňským koutem.

Tower suite se nachází na třech podlažích zámecké věže s horní ložnicí, druhou ložnicí / obývacím pokojem v prostředním patře a obývacím a dětským pokojem v nejnižším podlaží.Bohatá snídaně je zahrnuta v ceně ubytování, během dne si můžete objednat menu z naší zámecké kuchyně. Rádi Vám též připravíme večeři či oběd dle Vašeho přání pro libovolný počet osob. V případě zájmu stačí pouze předem nahlásit vybrané menu, či jej libovolně zkombinovat. Pro skupinky hostů (min. 6) je možné objednat v případě zájmu exkluzivní večeře připravené zámeckým kuchařem.

Zámek Trnová nabízí reprezentační prostory pro pořádání akcí - soukromých i firemních, pořádání konferencí a nebo oslavy narozenin. Pro větší akce je k dispozici náš největší prostor - Taneční sál - až pro 80 účastníků. Je možné zde uspořádat koktejly, recepce, buffet a gala večeře. Na přání klienta zajistíme též květinovou výzdobu a dekoraci, připravíme slavnostní menu, postaráme se o doprovodný program, moderátora, dopravu a další. Zámek je též ideálním prostorem pro uzavřená jednání v exkluzivních prostorách blízko Prahy. Nabízíme místo pro jednání top managementu i prostor pro firemní teambuilding nebo školení. Kouzlo zámku dodá akci punc exkluzivity. Zážitek může dokreslit slavnostní menu připravené špičkovým kuchařem. Ubytovací kapacita 22 osob skýtá neobvyklou možnost soukromí pro uzavřené pracovní skupiny v luxusním zámeckém prostředí.

Zámek Trnová je ideálním místem, pokud toužíte prožít celý svatební den v kouzelném prostředí zámeckých prostor. Svatební obřad je možné uspořádat v jakoukoliv roční dobu například v zámeckém parku: za horkého letního dne na molu u zámeckého jezírka, na jaře v besídce s popínavými růžemi, své kouzlo má i procházka podzimním pestrobarevným listím k obřadu v altánu nebo v zimě na zasněžené terase. Pro Váš svatební obřad přímo na zámku je připraven překrásný Hlavní sál s dřevěným vykládaným stropem a mohutným křišťálovým lustrem, mramorovým krbem a originálním mobiliářem. Římsko-katolický obřad se může konat přilehlém kostele sv. Ducha.


Zámek a jeho okolí nabízí možnost vyžití pro celou rodinu. Na zámku mají hosté k dispozici venkovní terasy, zahradu a dětský koutek. K odpočinku a relaxaci slouží sauna, vyhřívaný vnitřní bazén, fitness a profesionální kulečník. V těsném sousedství je bowling, nedaleko je 9-ti jamkové golfové hřiště v Líšnici.

Na Zámku Trnová se připravuje série koncertů a vystoupení v rámci programu “Hudba na Zámku Trnová” za účasti předních českých i zahraničních umělců. Opera Viva je v České republice unikátní představení, kdy se hosté stanou součástí děje slavných světových oper v prostředí různých zámeckých sálů, teras i zahrady. Nejpopulárnější árie z nejslavnějších světových i českých oper zazní v podání předních českých operních pěvců. Pěvci vystupují v elegantních dobových kostýmech a jedinečnou atmosféru představení dotváří okouzlující interiér zámku zařízený ve stylu Napoleona III.

Délka představení: 45 min (6-8 árií po 3-5 min + vyprávění)
Jazyk průvodce večera: ČJ, AJ, FJ
Cena vstupenky: 1200,-/os. - doprava zajištěna (rezervace nutná)

Zámecký večer Opera Viva je možno spojit s kulinářským zážitkem - připraveno je exkluzivní menu od newyorského šéfkuchaře spolu s vybranými víny ze zámeckého sklepa. Na zámku je možno nejen povečeřet, ale případně i přenocovat. Zámecké pokoje jsou poté k dispozici a v tomto případě se slevou 50%.

Opera Viva s večeří: 3000,-/os.
Opera Viva s večeří a ubytováním: 4000,-/os.Pokoje a ceny

Ceny za pokoj/noc, v korunách. Převodník měn


Ceny zahrnují snídani, parking, volné použití bazénu a všechny poplatky.
Romantická večeře při svíčkách: 600,- CZK/ osoba.
Sauna: 300,- CZK/hodina.

Formulář pro objednávku či poptávku:Požadujete okamžitou odpověď?

Vaše poptávka bude zodpovězena promptně.
Pokud zvolená možnost ubytování není volná, bude Vám nabídnuta alternativa stejného standardu a ve stejné lokaci našimi zkušenými operátory.

Booking & Inquiry info

Kontaktujte nás:

Telefon +420 233 920 118


Skype Call me Chat with me
ICQ389398826 Denně: Po-Pá 9-17, So+Ne 10-17
trnova@czechhotels.com


TOPlist